İŞKUR İL MÜDÜRÜ VEKİLİ YAVUZ’DAN ÇANAKKALE MERKEZ VE İLÇELERDEKİ ODA, BORSA VE FİRMALARA ZİYARET

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekilimiz Mehmet Uğur Yavuz Çanakkale merkez ve ilçelerdeki oda, borsa ve firmalara işbirliği ziyaretinde bulundu.

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârlar Esnaf odası, Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi, Biga Organize Sanayi Bölgesi Müdürlükleri ve İÇDAŞ Çelik Enerji, Marmotek Madencilik ve TÜMAD Madencilik A.Ş.’ye işbirliği ziyaretleri gerçekleştirdi.  

Ziyaret kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz ilgili oda ve borsa başkanları, firma yetkilileri ile bir araya geldi. Oda, borsa ve sanayi müdürlüklerinin güncel faaliyetleri ilgili bilgi alan, işletme yetkilileri ile firmaların mevcut durumları hakkında görüşen İŞKUR İl Müdürü Vekili Yavuz, İŞKUR olarak ilgili kurumlarla işbirliklerine açık olduklarını dile getirdi.  

 

16 Eylül 2021, Perşembe  |   74